У столиці навчатимуться офлайн 240 тисяч дітей

З 1 вересня 240 тисяч школярів Києва буде навчатися офлайн. Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації.

«240 тисяч – це в 2,5 рази більше, ніж минулого року, коли лише 94 тисячі батьків вирішили відправити дітей на офлайн-навчання», – зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, цього року основну увагу міська влада приділила ремонтам та модернізації укриттів заради приведення їх до необхідного стану відповідно до вимог та збільшення кількості місць.

Заступник голови зауважив: «На сьогоднішній день 417 шкіл із 420 мають укриття, у яких нам вдалось забезпечити майже 190 тисяч місць. Тобто в тих школах, де охочих навчатися більше, ніж місць в укритті, буде діяти змішана система навчання. Зокрема можливе використання такого механізму як друга зміна або перемінне офлайн/онлайн-навчання, проте - винятково для учнів старших класів. Початкова школа буде навчатись винятково офлайн, бо це й інше засвоєння матеріалу, й можливість обом батькам працювати на своїй основній роботі».

В адміністрації також поінформували, що Київрада виділила 550 млн гривень на облаштування укриттів у закладах освіти, ще 61 млн гривень направлено на будівництво нових укриттів.  У найстисліші строки було проведено тендери та розпочато роботи.

В екстремальних умовах владі міста вдалось на 85% виконати роботи, тому деякі заклади освіти на повну потужність почнуть працювати після закінчення облаштування укриттів.

У цьому році заклади освіти столиці зберегли всі можливі формати навчання, забезпечивши безперервний освітній процес і для тих дітей, які знаходяться за межами столиці та не мають змоги доєднатись до очного процесу.