У КПІ за студентською ініціативою відкрили «Парк нескорених». Як зазначив ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, Академік Національної академії наук України Михайло Згуровський, завдяки Асоціації випускників КПІ, профкому, працівникам та студентам навчального закладу у парку висаджено понад 600 саджанців дерев.
За словами ректора, парк – це результат трьохрічної роботи студентів, викладачів, співробітників КПІ. Цей парк має символічне значення. У перші дні повномасштабної агресії росії проти України в університеті студенти самоорганізувалися у студентську самооборону КПІ. Вони будували барикади, чергували. «Як тільки російські агресори почали відступати з Києва понад 30 студентів почали працювати над спорудженням парку. Раніше на ділянці багато років нічого не будувалося, накопичувалося чимало сміття. Але тепер – це парк, зелена зона, яка буде надихати науковців, співробітників, студентів інституту на науку, освіту та навчання», - зауважив Михайло Згуровський.
Церемонія відкриття парку супроводжувалася традиційним перерізанням стрічки, на яку запросили голову Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександра Яцуня. У своєму виступі він зазначив, що з перших днів війни профспілкова організація розпочала марафон «Освітяни столиці - ЗСУ». Автівки, маскувальні сітки, протеїнові батончики, окопні свічки, пічки, розвідувальні дрони – це неповний перелік постійної допомоги від вихователів, вчителів, викладачів, студентів для хлопців на передовій.
«Одного разу я мав честь спілкуватися зі студентом КПІ Олексієм, який у складі 131 батальйону, більше року на Луганському напрямку, стійко тримає позиції. На питання «Чому ти воюєш?», - Олексій відповів: «Я не хочу, щоб ворог вказував як мені жити». І тисячі таких воїнів, як Олексій дають змогу нам з вами жити і творити, вчити і навчатися. Профспілка і надалі буде втілювати проєкти, які будуть прискорювати нашу перемогу», - сказав Олександр Яцунь.
Пресслужба КМОППОіНУ