Вітаємо Київську політехніку зі 125-річчям

Сьогодні Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»  святкує своє 125-річчя  від дня заснування навчального закладу.

Київський політехнічний інститут (з 2016 року – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» - КПІ ім. Ігоря Сікорського) засновано 1898 року. За роки існування він підготував майже 380 тисяч фахівців, з них понад 70 тисяч – у роки незалежності України, вихована ціла плеяда видатних вчених, які є гордістю нашої країни і відомі далеко за її межами.

Урочисте святкування розпочалося з виконання Державного Гімну та хвилини мовчання за тих, хто віддав життя задля збереження незалежності України.

На відзначення ювілею прийшли Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко, Голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина, Командувач Об’єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв, Заступник Міністра освіти і науки України Михайло Винницький, президент НАПН України Василь Кремень, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь, наукова спільнота, випускники та ін.

З вітальним словом звернувся Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський: «Наш навчальний заклад вже давно відомий не лише в Україні, але й за її межами. Протягом багатьох років ми працюємо над укріпленням науково-технічного потенціалу нашої держави, готуємо висококваліфіковані кадри для наукових досліджень у галузі математики, механіки, фізики, радіоелектроніки, хімії, ракетно-космічної техніки. Наукові розробки вчених університету здобули всесвітнє визнання та практичне використання у багатьох сферах».

Ректор переконаний, що колектив навчального закладу та студенти і надалі зберігатимуть та примножуватимуть традиції  закладу, сприятимуть прогресу наукової думки та робитимуть достойний вклад у розвиток української освіти.

Зі словами привітань виступив Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко, який зазначив, що КПІ займає гідну позицію серед вищих навчальних закладів країни. Він подякував працівникам за високий професіоналізм, інноваційні підходи та самовіддану працю та гідний внесок у розвиток української та світової науки.

Командувач Об’єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв особисто привітав з ювілеєм КПІ та подякував викладацькому складу і студентам, які є прикладом самовідданої праці, керуються високими стандартами і професіоналізмом та вміють долати труднощі, яких вистачає у всі часи. Також він нагородив колектив НТУУ КПІ грамотою Міністерства оборони України за особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави.

З нагоди ювілею запрошені на свято гості побажали натхненної праці, незламної сили духу, нових досягнень в науці заради славного майбутнього інституту та України.

Пресслужба КМОППОіНУ