Освітні діалоги: Київ - Одеса

7 лютого 2024 року  до Києва з робочим візитом прибула делегація освітян з Одеси. Гості приїхали з метою обміну досвідом. Тема заходу: «Освітні діалоги: Київ - Одеса».

І хоча столиця зустріла повітряною тривогою, освітянам все ж таки вдалося після її завершення зустрітися у колонній залі КМДА з Директором Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Оленою Фіданян та освітянами Києва.

Під час зустрічі Олена Фіданян у своєму виступі зосередила увагу на головних та важливих для сьогодення питаннях освітньої галузі в умовах воєнного стану. Вона розповіла про систему освіти міста Києва, облаштування безпечних умов у закладах освіти, про будівництво та реконструкцію захисних споруд, про розмежування очного та дистанційного навчання, про комбіноване та змішане навчання тощо.

«Освіта – це заради людей та для людей. Сьогодні ми всі єдині, адже робимо спільну справу, вчимо дітей. Кожен із нас розуміє, що перемога не приходить сама, її творять люди», - зауважила Олена Фіданян.

Перед гостями виступив голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь, який розповів колегам як з перших днів війни профспілкова організація набула ознак волонтерства та розпочала марафон «Освітяни столиці – ЗСУ».

«Освітяни масово займаються волонтерською діяльністю. Станом на 7 лютого 2024 року Профспілка освітян столиці забезпечила військові підрозділи понад 70 розвідувальними дронами Mavic 3E. Також надано цільову підтримку – автомобільну і комп’ютерну техніку, засоби зв’язку, зарядні станції і комплекси, окопні свічки, пічки для обігріву та індивідуальні засоби для обігріву, генератори, тепловізори, пристрої для очищення води, продукти харчування тощо», - зазначив Олександр Яцунь.

Під час зустрічі освітяни мали змогу поспілкуватися між собою, обговорити важливі для них питання та обмінятися досвідом.

Пресслужба КМОППОіНУ