17 грудня 2010 року у Великій залі Будинку профспілок України відбулася Х Київська міська міжспілкова конференція профспілок.
Робоча група для ведення переговорів з Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України у складі Голови Профспілки Г.Ф.Труханова та її членів Л.С. Сачкова, К.І.Волкової, А.С.Горшкової, Ю.І.Кравця, М.Г.Яцейко, О.М.Яцуня 15 грудня поточного року взяла участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки, на якому розглядалося питання проекту Державного бюджету України на 2011 рік.
15 грудня 2010 року відбулося розширене засідання президії ради Київської міської організанї Профспілки працівників освіти інауки України.
15 грудня 2010 року в м. Києві відбувся пленум Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України, проведений головою Профспілки Г.Ф. Трухановим. У його роботі взяли участь члени ЦК Профспілки та відповідальні працівники виконавчого апарату.

