За результатами всеукраїнського дослідження 96% українських дітей та підлітків віком від 10 до 17 років користуються Інтернетом, з них 51% не мають уявлення про небезпеки, що чатують на них у Всесвітній мережі. У цій ситуації важко переоцінити роль учителя, який може і повинен донести цю важливу для безпеки інформацію до своїх вихованців. В Україні День безпечного Інтернету відзначається третій рік поспіль.
2 лютого 2011 року в Київській міській державній адміністрації відбулося засідання круглого столу з питання встановлення стимулюючих надбавок для працівників галузі «Освіта» м. Києва.
Участь у засіданні взяли голова КМДА О.П. Попов, заступник голови КМДА Л.М. Новохатько, начальник Головного фінансового управління виконавчого органу Київради (КМДА) В.М. Репік, начальник Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради (КМДА) В.З. Горюнова, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки О.М. Яцунь, голова постійної комісії Київради з питань освіти і науки В.М. Пономаренко, заступники голів районних державних адміністрацій, начальники районних управлінь освіти, голови районних організацій Профспілки, представники засобів масової інформації.
У грудні столична освітянська громада визначила переможців І (районного) туру конкурсу «Вчитель року – 2011». Другий (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2011» стартував 1 лютого 2011 року.
31 січня 2011 року у Федерації профспілок України відбулися Всеукраїнські збори представників профспілкових організацій з обговорення впровадження пенсійної реформи в Україні.
27 січня 2011 року відбулося розширене засідання секції вищої школи Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, на яке були запрошені голови районних організацій Профспілки та голови первинних профспілкових організацій прямого профспілкового обслуговування.

