8 вересня відбулося засідання постійної комісії Київської міської ради з питань освіти і науки, сім’ї, молоді та спорту, на якому розглядалося питання реконструкції Київського міського будинку вчителя.
Загальна кошторисна вартість реставрації становить 368 млн. 990 тис. Проте враховуючи, що на 2021 рік на реставрацію Будинку вчителя коштів з міського бюджету не передбачено, невідомо коли будуть завершені ремонтні роботи.
З початку вересня 2021 Департаментом освіти і науки було надано пропозиції до Департаменту економіки та інвестицій щодо включення зазначеного об’єкту для реалізації в рамках програми «Велике будівництво» на 2022 рік.
Окрім того, розглядалося питання щодо назви Київського міського будинку учителя. Голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь зазначив, що перейменування Будинку вчителя потрібно погоджувати з трудовим колективом і проводити громадське обговорення.
Також Юрисконсульт Профспілки освіти міста Києва Вікторія Соломінчук зауважила, що Законом України «Про освіту» 2017 року таких типів закладів як позашкільний навчальний заклад немає. Таким чином, рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року №39/9118, яким було перейменовано Київський міський будинок учителя, необхідно переглянути і привести у відповідність до законодавства про освіту.
Всупереч позиції Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України та трудового колективу комплексного позашкільного навчального закладу "Київський міський будинок учителя" Постійна комісія Київської міської ради з питань освіти і науки, сім’ї, молоді та спорту не підтримала проект рішення про визнання таким, що втратило чинність рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року №39/9118.
КМОППОіНУ вживатиме всі можливі заходи задля забезпечення прав і гарантій працівників комунального комплексного позашкільного закладу "Київський міський будинок учителя", у тому числі щодо врахування думки трудового колективу стосовно назви закладу.