Як зустрічати рік тигра 2022

Наближається новий 2022 рік, символом якого є Чорний Водяний Тигр

Тигра вважають символом змін. 2022 рік буде насичений несподіванками, переважно з успішним результатом. Оскільки Тигр володіє невичерпною енергією і може долати будь-які перешкоди, він сприятиме людям, які вміють ставити цілі і досягати результатів.

Рік буде вдалим майже в усіх галузях, проте найбільше пощастить активним і творчим людям. Також він буде на боці тих, хто прагне нових знань. У наступному році можна сміливо починати опановувати нові заняття і змінювати професію. Успіх чекатиме на всіх, хто навчатиметься і прагнутиме дізнатися щось нове.

Родинні зв'язки в рік тигра мають важливе значення, і покровитель періоду рекомендує приділяти близьким якнайбільше уваги.

Колір Нового року 2022

Головний колір в рік Тигра – блакитний. Він вважається символом мінливості. Тому заздалегідь варто налаштуватися на зміни. Щоб задобрити такого сильного і небезпечного хижака, як Тигр, можна сміливо вибирати тигрові кольори: оранжевий, чорний, золотистий, білий, жовтий, пісочний, коричневий.

Наряди краще вибирати з елементами смужок і хвиль, а прикраси та аксесуари – з металу, перлів і просто з серії морської тематики.

Не варто надягати на свято вбрання та аксесуари фіолетового кольору. Адже Тигр не любить яскраві неонові (штучні) відтінки.

Тигр не схвалить надто коротке та задирливе вбрання, а також безліч блискіток і різнокольоровий одяг. Вбрання на Новий рік має бути стриманим і благородним, відповідно характеру гордої тварині.

Як прикрасити новорічну ялинку і будинок

У 2022 році бажано уникати в оздобленні ялинки яскравої мішури, червоних і жовтих іграшок. Також бажано використовувати в декорі новорічні іграшки та прикраси з різних стилів, особливо – інших східних знаків. Такі прикраси не допоможуть завоювати прихильність господаря року. Більш того, вони здатні можуть викликати суперництво між символами року, відвернути удачу і щастя в майбутньому році.

В декорі будинку краще орієнтуватися на мінімалізм. Можна використовувати новорічні вінки, композиції з ялинкових іграшок, ліхтариками, бантами тощо. 

Прикрашати ялинку бажано однаковими або схожими іграшками геометричної форми. Можна додати намиста або одноколірну гірлянду з жовтими вогниками. При цьому намагайтеся уникати надмірностей і чудернацтва. 

Святковий стіл

На святковому столі повинні бути не тільки шампанське і десерт, а й ряд страв, які тигр із задоволенням з'їсть, коли прийде в гості.

Тигр у першу чергу хижак і м'ясоїд, тому на столі в обов'язковому порядку повинні бути страви з м'яса, і не одного виду, а різних. Адже тигр вибирає їжу, відштовхуючись від свого настрою.

Гаряче м'ясо на стіл можна подавати в різних видах, воно може бути смажене, варене, тушковане або взагалі запечене. Найбільше хижакові подобаються страви з телятини і баранини.

Сервірування

Сам по собі тигр звик вважати себе головним серед усіх тотемних звірів, тому для нього важливо, коли все блищить і виглядає витончено. Отже, господиням потрібно буде так приготувати усі страви, щоб вони виглядали красиво і апетитно.

Окрему увагу потрібно приділити сервіровці, подавати всю їжу в найкрасивіших тарілках і блюдах. Приємним бонусом буде, якщо в середині столу буде встановлена статуя самого тигра, це покаже, що вся ця краса призначена для нього.

Де зустрічати Новий рік?

Тигри – це мисливці-одинаки, які не люблять чужинців, але дружні з представниками свого клану. Відповідно, Новий 2022 рік варто зустрічати у невеликому колі найрідніших. Астрологи рекомендують зібратись вдома в колі родичів та друзів, а якщо самі хочете вирушити в гості, то приєднуйтесь лише до невеликих компаній.