Відкрито Студентський центр Олімпійської підготовки на базі КНУБА

17 листопада 2021 року відбулося офіційне відкриття Студентського центру Олімпійської підготовки на базі Київського національного університету будівництва і архітектури. Голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь взяв участь у відкритті. Захід був приурочений до Міжнародного Дня Студентів.

Спортивний центр включає футбольне поле зі штучним покриттям, бігові тартанові доріжки, спортмайданчики та трибуни для глядачів.

На відкритті спортивного центру були присутні почесні гості, серед яких: Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, Президент НАПН України Василь Кремень, лідер політичної партії Громадський рух «Рідна країна» Микола Томенко, Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва Вадим Місюра, ректор КНУ імені Тараса Шевченка Володимир Бугров та ін.

З вітальним словом виступив ректор КНУБА Петро Куліков, який висловив подяку усім, хто долучився до реконструкції спортивного центру КНУБА.

Міністр освіти і науки України побажав, щоб у Центрі завжди було «гаряче» від занять фізичними вправами, адже здоров’я та спорт – важливі складові не лише під час здобуття освіти, а й впродовж життя.

У свою чергу Голова Профспілки Олександр Яцунь привітав молодь з Днем студента, побажав їм наснаги, оптимізму та впевненості у власних силах. Також він наголосив на тому, що відкриття сучасного спортивного центру – це значна подія для студентства Київського національного університету будівництва і архітектури. Тепер вони матимуть можливість проводити спортивні змагання, підтримувати фізичну форму та зміцнювати своє здоров’я.

Після відкриття центру відбулася перша футбольна гра між командами КНУ імені Тараса Шевченка та КНУБА, яка завершилася нічиєю.

Пресслужба КМОППОіНУ