Відкрито нову школу у Солом’янському районі

Мер Києва Віталій Кличко у День знань відкрив нову, сучасну, енергоефективну школу № 22 в Солом’янському районі столиці. Разом із Віталієм Кличком у церемонії відкриття нового навчального закладу взяла участь заступниця міністра освіти Світлана Даниленко.

Школа – триповерхова та розрахована на 720 учнів. І має всі необхідні, комфортні приміщення. Це – перша школа у Солом’янському районі, де втілили сучасну енергонезалежну систему, щоб опалювати будівлю та нагрівати воду завдяки ґрунтовим тепловим насосам. У приміщенні, окрім навчальних класів, облаштували гардеробну, медичний блок, читальний, спортивний та хореографічний зали. Має школа ліфти та пандуси для комфорту маломобільних груп населення. А також сучасні спортивні майданчики.

«Діти – це наше майбутнє! Саме тому ми робимо все можливе, щоби  діти навчалися, а вчителі працювали в комфортних умовах. Цього навчального року за парти в столичних школах сядуть понад 300 тисяч учнів. Із них 29 тисяч – першокласники. Я вітаю сьогодні і першачків, які відкриють світ знань у таких гарних умовах, і всіх школярів. А 11-класникам побажаю вдалого останнього року навчання та блискучих ЗНО. Вітаю також столичних педагогів і бажаю їм вдячних учнів. Та батьків – вам сил і терпіння теж!» – зазначив Віталій Кличко.

Пресслужба КМОППОіНУ