У новому 2023/2024 навчальному році розпочали роботу 12975 шкіл

За інформацією міністра освіти і науки Оксена Лісового навчальні заклади працюватимуть в різних форматах: очно, дистанційно та змішано.

3 951 000 учнів повернулися  до навчання - як у класах, так і в зумі чи гуглмітс. 

Щодо укриттів, то 84% шкіл мають облаштовані укриття (і лише їх наявність є базовою вимогою для повернення закладу до очного навчання). Також міністр зазначив, що за кошти державної субвенції в 1,5 млрд грн також уже затверджено 281 проєкт для будівництва, реконструкції та капітального ремонту сховищ в областях. 

493 шкільні автобуси вже закупили для 18 областей. 165 – доставили у регіони, решта надійде з жовтня і до кінця цього року. 

96 і 35 тисяч гаджетів уже отримали вчителі та школярі відповідно. Ще понад 40 тисяч будуть доставлені учням до кінця цього року. 

66% – стільки підручників від загальної потреби для 6 класу НУШ надруковано за кошти держбюджету. Для 5 класу за підтримки донорів надрукували українську мову, математику, природничий цикл, польську мову. 

Для того, щоб закрити стовідсоткову потребу у підручниках МОН продовжує перемовини з донорськими організаціями та шукає ресурс усередині країни. 

Пресслужба КМОППОіНУ