У Києві нагородили переможців першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»

Сьогодні, 15 травня 2024 року, у Колонній залі КМДА відбулося урочисте нагородження переможців першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» Подяками Київського міського голови.

Педагогічні працівники здобули перемогу у номінаціях «Географія», «Образотворче мистецтво», @Українська мова та література», «Фізика».

Переможці першого туру Всеукраїнського конкурсу отримуватимуть щомісячну премію Київського міського голови у розмірі трьох мінімальних заробітних плат, лауреати, які посіли друге місце – у розмірі двох мінімальних заробітних плат, а лауреати, які посіли третє місце – у розмірі однієї мінімальної заробітної плати.

Премія виплачуватиметься переможцям і лауреатам першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» щомісячно у період з 1 квітня по 31 грудня відповідного року.

Київський міський голова Віталій Кличко у вітальному слові висловив вдячність усім педагогам за щоденну працю у цей нелегкий для країни час.

Також він наголосив, що освіта є однією із ключових пріоритетів міста. Адже діти мають здобувати фундаментальні знання. І навчальний фронт є надзвичайно важливим.

Голова Профспілки освітян столиці Олександр Яцунь також подякував освітянам, які кожного дня, незважаючи на тривоги, навчають дітей. Під час свого виступу він зауважив, що від початку війни Профспілка міста Києва набула ознак волонтерства і задонатила на потреби ЗСУ понад 15 млн грн та закупила більше 100 розвідувальних дронів для наших захисників.

Пресслужба КМОППОіНУ