Територіальну Угоду на 2021-2023 роки підписано

27 жовтня 2021 року підписано Територіальну угоду між Київською міською державною адміністрацією, Спільним представницьким органом профспілок та об’єднань профспілок м. Києва та Спільним представницьким органом сторони роботодавців на територіальному рівні в м. Києві на 2021-2023 роки.

Територіальна угода складається із п’яти розділів:

  1. економічний розвиток, збереження робочих місць та питання зайнятості;
  2. охорона та умови праці;
  3. оплата праці;
  4. соціальний захист і соціальні гарантії;
  5. соціальний діалог.

А також двох додатків: порядок підготовки проекту Територіальної угоди, ведення колективних переговорів, підписання та здійснення контролю за її виконанням та порядок приєднання до Територіальної угоди.

Відповідно до Угоди виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) зобов’язується, зокрема, забезпечувати фінансування установ та організацій, які утримуються за рахунок бюджету міста Києва, в обсягах, необхідних для повної та своєчасної виплати заробітної плати з урахуванням доплат і надбавок, передбачених чинним законодавством; надати пропозиції щодо альтернативної земельної ділянки (замість земельної ділянки за адресою: вул. Сєченова, 9 у Голосіївському районі) для будівництва житлового будинку для працівників закладів освіти міста Києва; здійснювати в межах компетенції контроль за додержанням законодавства про працю на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від організаційно-правових форм господарювання, видів діяльності і галузевої належності, вимагати усунення виявлених порушень.