Стартував оздоровчий сезон – 2024

Попри війну, яка триває в Україні вже не один рік, українські діти можуть оздоровитися у літніх таборах.

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України цього року вже розпочала оздоровчу кампанію дітей освітян столиці у дитячих закладах санаторного типу лікувально-оздоровчого комплексу «Верховина» та «Карпатські зорі».

1 червня стартував оздоровчий сезон – 2024.

Одним із найважливіших завдань стало забезпечення відпочинком якомога більшої кількості дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей із малозабезпечених і багатодітних родин, талановитих та обдарованих, відмінників навчання, переможців конкурсів, фестивалів, змагань.

Відпочинок у мальовничих місцях нашої країни допоможе дітям відволіктися від негативних думок, провести час з користю для фізичного та морального здоров’я.

Території таборів є закритими з відеоспостереженням. Облаштоване підземне укриття у випадку повітряної тривоги. Програма оздоровчих заходів включає: ігри, веселощі, розваги, екскурсії, квести, заняття, пригоди, змагання у спортивних та інтелектуальних забавах та здорове 5-ти разове харчування. Особлива увага приділяється організації змістовного дозвілля, духовного, морального збагачення та національно-патріотичного виховання дітей.

 

Пресслужба КМОППОіНУ