Постійна комісія Київської міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту підтримала звернення Профспілки освітян Києва

28 лютого 2024 року Постійна комісія Київської міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту за зверненням Профспілки освітян Києва розглянула питання щодо зменшення розміру надбавок за престижність педагогічної праці та за складність і напруженість у роботі.

Голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь у своєму виступі зауважив, що за даними моніторингу існує дефіцит коштів на оплату праці працівників закладів освіти у розмірі 1,4 млрд грн та наголосив на необхідності забезпечення оплати праці освітян у повному обсязі.

Також він зазначив, що в умовах повномасштабної війни вихователі, вчителі, викладачі продовжують сумлінно виховувати і навчати дітей, дбати про збереження їхнього життя та здоров’я, забезпечувати всебічний розвиток здобувачів освіти.

Постійна комісія Київської міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту прийняла рішення взяти інформацію профспілки до відома та доручити Департаменту фінансів, Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), районним в м. Києві державним адміністраціям, управлінням освіти районних в м. Києві державних адміністрацій здійснити розрахунки та напрацювати відповідні пропозиції змін до бюджету Києва для забезпечення оплати праці освітян в повному обсязі.