Покладання квітів біля Меморіального комплексу пам’яті студентам, викладачам і співробітникам КПІ

Сьогодні День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Минулого року Верховна Рада України Законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановила 8 травня як День пам’яті та перемоги – єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні.

Сьогодні голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь разом із ректором КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайлом Згуровським, а також з викладачами, студентами та вчителями вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні.

Покладання квітів відбулося біля Меморіального комплексу пам’яті студентам, викладачам і співробітникам КПІ, які героїчно віддали свої життя в роки Другої світової війни.

Захід розпочався з вітального слова ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайла Згуровського. Глибоку повагу та вдячність усім, хто віддав своє життя заради України висловив голова Профспілки освітян столиці Олександр Яцунь. Він наголосив, що Профспілка ні на крок не зупинятиметься допомагати нашим захисникам і захисницям, які зараз боронять нашу країну. «Кожна нація сильна тоді, коли пам’ятає про кожного, хто загинув за свою батьківщину. Так ми зможемо перемогти окупантів», - зазначив Олександр Яцунь.

Довідково: У 2024 році пам’ятник реконструйовано за кошти Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України та Профкому КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Роботами зі встановлення пам'ятника керував архітектор Олександр Кузьмін, учасник бойових дій під час російської агресії проти України.

Пресслужба КМОППОіНУ