Оздоровлення дітей освітян у мальовничих куточках України

Літо – пора канікул та відпусток. Традиційне питання над яким замислюється не одна українська родина: "Як влаштувати дитині незабутній дитячий відпочинок?"

Багато років поспіль Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України турбується про цікавий дитячий відпочинок, змістовне дозвілля та оздоровлення дітей освітян столиці.

Цього року школярі мають можливість оздоровитися у дитячому закладі санаторного типу лікувально-оздоровчого комплексу "Карпатські Зорі", який знаходиться в місті Косові Івано-Франківської області в мальовничому куточку поблизу підніжжя Покутсько-Буковинських Карпат на березі річки Рибниця, а також у дитячому закладі санаторного типу лікувально-оздоровчого комплексу «Верховина», розташованого на висоті 680 метрів над рівнем моря в центрі мальовничого смт. Верховина.

Ранок відпочиваючих починається із зарядки, після чого починається ранкова лінійка, де оголошується план роботи на цілий день. У дитячих закладах організовано цілодобове чергування медсестри та лікаря. Коли діти йдуть в гори чи виїжджають на екскурсію автобусом, то їх обов’язково супроводжує медсестра або лікар із медикаментами».

Для дітей організовуються різноманітні екскурсії: Яремче (водоспад «Пробій»), Буковель (підйомник), Верховина (Музей гуцульського побуту, етнографії і музичних інструментів Романа Кумлика), Коломия (Музей народного мистецтва Гуцульщини і Покуття «Гуцульщина», музей «Писанка»).

Також школярі полюбляють ходити в гори, де милуються краєвидами та вчаться підкоряти все нові й нові вершини.

Після вечері для дітей проводяться дискотеки, на яких школярів не лише танцюють, але й беруть активну участь у різноманітних конкурсах та іграх.

В оздоровчих закладах діти активно займаються відпочинком, із задоволенням милуються гірськими краєвидами та мають можливість отримати нові враження і знайти нових друзів.