Про хід звітно-виборної кампанії в організаційних ланках КМОППОіНУ

проект


Київська міська організація профспілки працівників
освіти і науки україни

президія
Постанова

28.10.2009 р. м. Київ № 38-2

Про хід звітно-виборної кампанії в
організаційних ланках КМОППОіНУ

Заслухавши і обговоривши інформацію відділу організаційно-масової роботи та інформаційного забезпечення про хід звітно-виборної кампанії в організаційних ланках КМОППОіНУ, президія ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України
постановляє:

  1. Інформацію відділу організаційно-масової роботи та інформаційного забезпечення взяти до відома (додається).
  2. Рекомендувати до затвердження радою КМОППОіНУ норми обрання делегатів від районних та первинних профспілкових організацій на звітно-виборну конференцію та делегування до складу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України (додаток № 1).
  3. Головам районних організацій профспілки та первинних профспілкових організацій не допускати випадків самостійної зміни норм обрання делегатів та делегування до складу ради КМОППОіНУ .
  4. Графік проведення звітно-виборних конференцій (зборів) районних організацій профспілки, первинних профспілкових організацій вищих навчальних закладів, студентів та організацій прямого профспілкового обслуговування затвердити (додатки №№ 2,3,4,5).
  5. Зобов’язати голів районних організацій профспілки, первинних профспілкових організацій неухильно дотримуватись графіків проведення конференцій (зборів).
  6. Змінення дати конференції (зборів) дозволити лише у виключних випадках за погодженням з головою КМОППОіНУ або його першим заступником.
  7. Головам первинних профспілкових організацій НУХТ, Гуманітарного інституту, Дипломатичної академії, МОНУ, ГУОН КМДА, ППОС КНУТД в термін до 07.11.2009 р. провести засідання профкому щодо проведення звітно-виборних зборів (конференцій), надати витяги з протоколів до організаційно-масового відділу до 09.11.2009 р.
  8. Відділу організаційно-масової роботи та інформаційного забезпечення за погодженням з членами президії ради КМОППОіНУ скласти графік відвідування звітно-виборних конференцій (зборів). Доручити членам президії взяти участь у звітно-виборних конференціях згідно з графіком.

Голова

О.М. Яцунь