Меморандум про співпрацю між КНУБА та 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового походу

23 вересня 2022 року було підписано Меморандум про співпрацю між 28 Окремою механізованою бригадою ім. Лицарів Зимового походу та Київським національним університетом будівництва і архітектури. На цю подію було запрошено голову Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександра Яцуня.

Ключовою метою Меморандуму є сприяння дієвій реалізації програм оцінки збитків, відновлення країни та реабілітації учасників бойових дій та постраждалих громадян України, що мають першочергове значення для економіки та національної безпеки України.

Капітан, начальник служби зв’язків з громадськістю 28 Окремої механізованої бригади ім. Лицарів Зимового Походу ЗСУ Сергій Белінський зазначив, що пріоритети розвитку держави визначають необхідність широкого висвітлення наслідків збройної агресії російської федерації шляхом організації суспільних заходів, а також у підготовці до майбутнього відновлення країни.

Основними напрямами співпраці є організація спільних інформаційних проєктів різного рівня (проведення конференцій, семінарів, виставок тощо), які дозволять на рівні безпосереднього учасника подій інформувати суспільство про наслідки бойових дій; спільна розробка проектів фортифікаційних споруд та підготовка фахівців для їх зведення; організація видання суспільно-важливих творів публіцистичного характеру, що написані безпосередньо учасниками бойових дій, в тому числі представлення їх за кордоном та ін.

«Варто відзначити необхідність поєднання зусиль військового та академічного сектору у висвітленні результатів збройної агресії росії. Наше завдання налагодити співпрацю задля реалізації суспільно важливих проєктів та заходів щодо висвітлення цього питання», - зазначив ректор КНУБА Петро Куліков.

У свою чергу, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь подякував воїнам, які нині захищають Україну, та висловив підтримку 28 Окремій механізованій бригаді ім. Лицарів Зимового Походу ЗСУ і готовність долучитися до реалізації суспільно важливих заходів і проєктів.

Пресслужба КМОППОіНУ