КПІ став найпопулярнішим вишем України в інтернеті за рейтингом uniRank University Ranking

Київський НТУУ "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" посів перше місце серед вишів України у неакадемічному рейтингу uniRank University Ranking. Про це повідомляє пресслужба вишу.

Рейтинг uniRank University Ranking досліджує якість представлення та популярність закладів вищої освіти в інтернеті, ґрунтуючись на об'єктивних і незалежних показниках від трьох різних джерел вебаналітики: Moz, Majestic та SimilarWeb.

Згідно з рейтингом, КПІ вже вкотре посідає перше місце серед українських вишів. Друге місце у рейтингу посів інший київський навчальний заклад — КНУ імені Тараса Шевченка. А на третьому місці опинився харківський університет імені Василя Каразіна.

Також до десятки увійшли такі столичні виші як Києво-Могилянська Академія й Університет біоресурсів та природокористування.

У глобальному рейтингу uniRank представлені 13 900 офіційно визнаних університетів і коледжів у 200 країнах світу. Мета проєкту — надати приблизний глобальний рейтинг університетів і коледжів світу на основі їхньої присутності в інтернеті та популярності з погляду трафіку, авторитету домену та популярності якісних посилань.