Київ – Харків: освітні діалоги

З 6 по 7 червня з робочим візитом столицю відвідали освітяни Харкова. Гості приїхали з метою обміну досвідом та кращими практиками освітнього процесу у школах Києва в умовах воєнного стану. Тема заходу: «Київ – Харків. Освітні діалоги».

Протягом двох днів освітяни Харкова побували у багатьох навчальних освітніх закладах Києва, де мали змогу поспілкуватися зі своїми колегами про рівень безпеки дітей у школах, створення нових бомбосховищ і як загалом розвивається освіта столиці.

7 червня гості відвідали Авіаційно-космічний центр Київського Палацу дітей та юнацтва, де ознайомилися як проходять заняття з основ авіамоделювання, ракетомоделювання, аеронавтики, робототехніки, з підготовки юних льотчиків-штурманів та ін. Авіаційно-космічний центр є унікальним позашкільним закладом, має багаторічний досвід налагодженої співпраці із багатьма освітніми й дослідницькими інституціями.

Як зазначила директорка Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян, всупереч складним умовам воєнного стану освітній процес у школах, позашкільних закладах має продовжуватися, оскільки знання є ключем до майбутнього України. Обмінюючись досвідом з освітянами з різних куточків України, можна удосконалити та покращити сучасну систему освіти.

У свою чергу голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь поділився з колегами власним досвідом постійної допомоги і підтримки військових підрозділів, серед яких є освітяни столиці. Він розповів про надання цільової підтримки - автомобільну і комп’ютерну техніку, засоби зв’язку, зарядні станції і комплекси, окопні свічки, пічки для обігріву та індивідуальні засоби для обігріву, генератори, тепловізори, пристрої для очищення води, продукти харчування тощо.