Школярі столиці, як і всієї України, повернулися сьогодні до занять. Відповідно до навчального плану у школах з 11 січня розпочався 2 семестр навчання.
Як повідомили у прес-службі КМДА...
Як повідомили у прес-службі КМДА...
Перегляди: 836

