У столиці з`явився новий комунальний позашкільний навчальний заклад – «Київська Мала академія наук учнівської молоді».
За планом роботи ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2010 рік на базі Полтавського обкому профспілки з 6 до 9 вересня 2010 року відбувся семінар завідувачів фінансовими відділами – головних бухгалтерів Кримського республіканського, обласних комітетів, Київської та Севастопольської міських організацій Профспілки працівників освіти і науки України.
10 вересня 2010 року в колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулося обговорення проекту Стратегії кадрової політики на 2011-2020 роки та положення про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації».


