8 вересня 2011 року відбулося засідання Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради. На порядок денний було винесено питання виконання Регіональної угоди в першому півріччі 2011 року, а також розглядався порядок укладення Регіональної угоди на новий термін та стан виконання деяких протокольних рішень КМТСЕР.
Задля підтримки молодих фахівців, які прийшли працювати в столичні заклади освіти, київська влада запровадила одноразову матеріальну допомогу в розмірі 1 тис. грн. Окрім того, усі вчителі-початківці будуть отримувати і щомісячну 30% надбавку до посадового окладу.
Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України в листі від 31 серпня 2011 року рекомендовано МОНМС Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій прийняти рішення щодо поширення присвоєних вчителям внаслідок атестації категорії та педагогічного звання на все педагогічне навантаження.
5 вересня 2011 року в інформаційному агенстві "УНІАН" відбулася прес-конференція на тему "Хто забирає землю найбільшого в Україні ВНЗ?" за участю голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександра Яцуня, голів первинних профспілкових організацій співробітників і студентів НТУУ "КПІ" Андрія Гуврушкевича та Віталія Молчанова, адвоката Валерія Буняка.

