7 грудня відбулися загальноміські обговорення Стратегії розвитку Києва до 2025 року. У заході взяли участь керівники Київської міської державної адміністрації та її структурних підрозділів, депутати Київської міської ради, представники громадських організацій, органів самоорганізації населення та багато інших. Участь в обговоренні, що проходили в НСК «Олімпійський», взяв голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь.
7 грудня, в День місцевого самоврядування, у Київському палаці дітей та юнацтва відбулася нарада керівників загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів м. Києва.
Летять роки, мов білі лебеді, і зникають за горизонтом вічності. Та залишаються у пам’яті людей видатні події, віхи незабутніх досягнень. 7 грудня 2011 року гімназія № 117 імені Лесі Українки з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва святкувало свій 20-річний ювілей. Відзначення проходило в урочистій й родинній атмосфері Київського міського будинку вчителя.
Серед пріоритетних завдань студентів столичних вишів є те єдине, що стоїть у розряді «Надзвичайно важливо». Це, безумовно, проблема майбутнього працевлаштування. Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України було проведено опитування серед студіюючої молоді, за результатами якого сформульовані найбільш хвилюючі для студентства питання. Відповіді на них люб’язно погодився надати директор Київського міського центру зайнятості Віктор Сухомлин.
Це – 25 вагомих кроків від мрії, таланту, бажання творити, навчати мистецтву танцю до високого професіоналізму, краси справжнього хореографічного мистецтва і всесвітнього визнання.

