Засідання Президії Спілки ректорів ЗВО: кожен освітянин важливий для України

15 червня 2022 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулося розширене засідання Президії Спілки ректорів закладів вищої освіти України у змішаному форматі.

На порядок денний були винесені питання завершення 2021/2022 навчального року та проблеми вступної кампанії цього року, нових умов ліцензування закладів вищої освіти, підсумків участі делегації Спілки ректорів України у відзначенні 25-річчя Конференції ректорів академічних шкіл Польщі у м. Варшава.

Також під час розширеного засідання Президії Спілки ректорів ВНЗ України обговорювалися питання соціального захисту працівників закладів освіти. Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет підтримав позицію Профспілки щодо неприпустимості призупинення трудових договорів з педагогічними, науково-педагогічними та іншими працівниками закладів освіти. Про це на своїй Facebook-сторінці зазначив голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь.

"В умовах воєнного стану одне з наших основних завдань - зберегти кожного освітянина", - зазначив міністр. Окрім того, на засіданні було наголошено на необхідності якнайшвидшого прийняття змін до Закону "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану" щодо можливості надання педагогічним, науково-педагогічним працівникам відпустки тривалістю 56 календарних днів.

Пресслужба КМОППОіНУ