Урок національно-патріотичного виховання з учнями Дарницького району

У Дарницькому районі триває проєкт з проведення уроків національно-патріотичного виховання учнів дарницьких шкіл.

Серед учасників — люди, які безпосередньо мають відношення до нескорених, ставши на захист країни, самовіддано оберігаючи нашу свободу і незалежність.

«Сьогодні долучився до нашої команди пілот Євген Соловйов — легендарний льотчик, який брав участь у найскладніших місіях цієї війни. Це він палив орків на Чорнобаївці, це він допомагав відбивати острів Зміїний і ще він летів в оточений Маріуполь, в його гелікоптер влучила ракета, але він дивом вижив і врятував усіх, хто був на борту», — розповів керівник Дарницької РДА Микола Калашник.

За його інформацією майор Євген Соловйов ушанований званням Героя України з врученням ордена «Золота Зірка» — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Днями в стінах Скандинавської гімназії розповідали школярам про шлях українського захисника від часу козацтва до сучасного воїна. Серед присутніх були люди, які безпосередньо мають відношення до нескорених, ставши на захист країни, самовіддано оберігаючи нашу свободу і незалежність.

Волонтери продемонстрували власноруч виготовлені вироби в дії: діти попрактикувалися у накиданні маскувальної сітки на обʼєкт, отримали навички з тактичної медицини, навчилися використовувати ноші, ознайомилися з деякими зразками зброї. Велике зацікавлення у школярів викликала робота оператора дрона.

За матеріалами «Вечірній Київ»