Оздоровлення спілчан Святошинського району

Проаналізувавши чисельні звернення спілчан щодо потреби у санаторно-курортному оздоровленні, Голова Святошинської районної організації Профспілки Людмила Заворітько почала шукати можливості реалізувати запити на оздоровлення членів профспілки. Вибір зупинився на безпечному регіоні Закарпаття - оздоровчому комплексі Ruta Resort Polyana.

Таке рішення було схвально сприйнято не тільки членами президії, а й членами ради Святошинської РОП. Об’єднавши зусилля з керівником оздоровчого закладу, профспілка розпочала роботу щодо укладання договору на листопад - грудень 2023 року щодо якісного 10-денного оздоровлення спілчан.

За домовленістю сторін до кінця 2023 року буде оздоровлено 12 членів профспілки закладів освіти Святошинського району. Напередодні підписання договору на 2024 рік, адміністрація оздоровчого комплексу Ruta Resort Polyana запропонувала районній організації профспілки запросити в інфотур голів первинних профспілкових організацій закладів освіти району, які будуть займатися оздоровленням своїх спілчан. Інфотур проходив з 25 до 26 листопада 2024 року, в якому взяло участь 24 учасника ( голови профкому ) на чолі з головою Святошинської РОП Людмилою Заворітько. Дводенне відвідування оздоровчого комплексу дало можливість більш детально ознайомитися з готельним комплексом «Рута», його інфраструктурою, особливостями харчування, лікувальною базою тощо.Учасники інфотуру побачили роботу усієї команди – професіоналів готельного комплексу на чолі з директором Валерієм Коренем, які на сучасному рівні займаються організаційними та побутовими питаннями, піклуються про здорове харчування та надання оздоровчих послуг за рекомендацією лікаря. Профспілкові лідери також мали можливість відчути цілющі властивості мінеральної води «Поляна Квасова» та долучитися до участі в програмі розважальних заходів, які пропонуються відпочиваючим. Інфотур для всіх учасників був корисним та пізнавальним. Велика подяка адміністрації оздоровчого комплексу Ruta Resort Polyana та колективу за гостинність і турботу. Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Святошинська РОП