Роль профспілки у зміцненні стресостійкості працівників закладу освіти методом арттерапії

У Святошинському районі продовжено цикл навчань щодо ролі профспілки у зміцненні стресостійкості працівників закладу освіти. Цього разу, 30 листопада, надзвичайно цікавий майстер-клас відбувся на базі сучасного дошкільного навчального закладу № 789. Директорка закладу Світлана Ігуменова розповіла наскільки важливо працювати злагоджено з головою профкому, і зауважила, що колективу пощастило працювати з профспілковим лідером Валентиною Ясько.

Її робота направлена на вирішення спільних завдань, налагодження відносин між членами колективу та з соціальними партнерами, на зміцнення єдності та збереження профспілкового членства.

Вони пишаються, що працюють з чудовою людиною, вихователем, сертифікованим тренером та арттерапевтом, яка намагається знаходити нові оригінальні ідеї в роботі, навчатися та навчати. Завдяки її психологічній підтримці значно покращився мікроклімат в колективі, відчувається взаємна підтримка, теплота і увага у відносинах між колегами, з’явилось багато спільних справ, бажання творити та інтелектуально і професійно зростати, разом подорожувати та відпочивати, а це завжди надихає та об’єднує. Метою майстер-класу було навчити колег і голів профкомів зберігати та оновлювати психологічний ресурс організму, знижувати емоційну напругу, бути в гармонії з собою та оточуючим світом, налагоджувати психологічну корекцію організму методом арттерапії, заснованою на мистецтві та творчості, надавати психологічну та реабілітаційну допомогу дітям, колегам і родинам. Голови профкомів відчули, що рекомендована Валентиною Дмитрівною методика дійсно дозволяє швидко стабілізувати психологічний стан організму. Навчання було цікавим та емоційним, доступним і прогресивним. Усі присутні отримали нові знання та уміння, а також задоволення від виконання творчої роботи. Дякуємо колективу садочку, що поділився своїми надбаннями.

Відеоматеріал заходу можна переглянути тут

Святошинська РОП