НАВЧАННЯ З НАДАННЯ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ СПІЛЧАН

Починаючи з червня 2023 року, працівники закладів середньої загальної освіти столиці - члени Профспілки працівників освіти і науки України мають можливість пройти навчання з правил надання домедичної допомоги в Навчально-тренувальному центрі тактичної медицини «КоЛеСо».

З 15 до 17 червня деякі спілчани вже пройшли навчання та отримали знання про правильне надання домедичної допомоги. Працівники центру розказали з чого починати надання допомоги постраждалому,і в якому випадку вона справді потрібна, що робити у разі раптової кровотечі. На заняттях учасники тренінгу мали змогу попрактикуватися у накладанні турнікетів, наданні заходів з серцево-легеневої реанімації тощо.

В умовах воєнного стану знання алгоритму дій, спрямованих на надання допомоги людині в невідкладному стані набуває особливої актуальності. Окрім того, згідно з ч. 3 ст. 22 Закону України «Про повну загальну середню освіту» кожен педагогічний працівник зобов’язаний володіти навичками з надання домедичної допомоги дітям.

Навчання проводиться Навчально-тренувальним центром тактичної медицини «КоЛеСо» на безоплатній основі за адресою: м. Київ, вул. Тираспольська, 49.

Записатися на заняття спілчани можуть за номером 096-340-78-30 (координатор: Соломінчук Вікторія).

Довідково: «КоЛeСo» — навчально-тренувальний центр тактичної медицини в Україні, який проводить заняття для бійців та цивільних осіб з домедичної допомоги. Має теоретично-практичні аудиторні бази та симуляційні бази на полігоні.

 Пресслужба КМОППОіНУ