Вручено нагороди й відзнаки найкращим столичним педагогам

Цього року з нагоди Дня працівників освіти понад 800 освітян Києва отримають нагороди та відзнаки.

Мер Києва Віталій Кличко напередодні свята привітав столичних педагогів і вручив нагороди та відзнаки найкращим із них.

«Радий вітати всіх освітян напередодні вашого професійного свята! Що приємно відзначити сьогодні? Те, що наші освітяни – найкращі. За підсумками всеукраїнських олімпіад, турнірів та конкурсів Київ щорічно в числі перших в Україні. А столичні педагоги перемагають у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року», – сказав Віталій Кличко. – Важливо, що в умовах пандемії ви адаптувалися і змогли продовжити навчати наших дітей. Саме ваша заслуга у тому, що навіть під час локдауну освітній процес не зупинився».

 «Освіта – пріоритетна сфера для міської влади. На неї з бюджету Києва ми виділяємо третину коштів. Сьогодні працівники закладів освіти столиці отримують заробітну плату своєчасно та в повному обсязі. На це в бюджеті міста передбачено 12,5 млрд грн. Ми зберегли і всі обов’язкові та стимулюючі виплати, гарантовані чинним законодавством, і виділяємо щорічно зі столичного бюджету додаткові кошти», – наголосив Віталій Кличко. Він підкреслив, що Київ – один із шести регіонів, який виплачує максимальну надбавку освітянам. Цього року на такі виплати передбачено понад один мільярд гривень.

З нагоди Дня працівників освіти мер Києва відзначив найкращих освітян столиці. Зокрема, один столичний вчитель отримав почесне звання «Заслужений вчитель України». Двоє педагогів отримали нагрудні знаки пошани Київського міського голови «Знак пошани». Почесною грамотою Київської міської державної адміністрації відзначили 11 освітян. Подякою Київського міського голови – 48 педагогів, серед яких 12 переможців та лауреатів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». Нагрудним знаком «Відмінник столичної освіти» відзначили 35 освітян.

Також з вітальним словом виступив голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь, який привітав вчителів із професійним святом та побажав їм успіхів у їхній благородній педагогічній діяльності, нових творчих звершень, невичерпної енергії та людської поваги. Також він зазначив, що учителі – це ті люди, які натхненно виховують майбутнє України. І Профспілка освітян столиці, зважаючи на складний час в країні, робитиме все можливе для збереження всіх номінальних гарантій працівникам закладів освіти.

Загалом нагороди та відзнаки Київського міського голови, Київської міської державної адміністрації, Міністерства освіти і науки України цього року в столиці отримають понад 800 освітян.