Комітет ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів надав відповідь на звернення КМОППОіНУ щодо підвищення рівня оплати праці освітян

З метою забезпечення належного рівня оплати праці педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників закладів освіти, КМОППОіНУ звернулася до ВРУ та КМУ щодо:

  • встановлення педагогічним, науково-педагогічним та іншим працівникам закладів освіти фіксованої надбавки в розмірі 50% посадового окладу для компенсації за роботу в небезпечних умовах;
  • виконання статті 61 щодо встановлення посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії в розмірі 3 мінімальних заробітних плат.

У відповідь на звернення Профспілки освітян м. Києва Комітет ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів зазначив, що народних депутатів- членів Комітету було ознайомлено з пропозиціями КМОППОіНУ з метою їх можливого використання у законотворчій роботі. Комітет ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів звернувся до Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А. з проханням розглянути звернення КМОППОіНУ та дати доручення вжити відповідні заходи реагування з метою пошуку фінансових та інших можливостей для позитивного вирішення порушених питань.