Підготовка гуртожитків до прийому студентів

Поки триває вступна кампанія, вищі навчальні заклади готуються до прийому студентів. У гуртожитках проводяться ремонтні роботи, щоб забезпечити необхідні умови для мешкання, занять, відпочинку, фізичної культури та виховної роботи студента. Адже для молоді важливо створити такі умови, щоб вони змогли відчувати себе як вдома. Ярослав Петрович Рудківський, голова профорганізації студентів КНЛУ, повідомив, що в гуртожитках поки що триває косметичний ремонт, який здійснює бригада майстрів. Вони вирівнюють стіни, штукатурять, фарбують двері, білять, перевіряють належний стан електричних дротів, розеток, вимикачів та патронів освітлювальних ламп. До початку навчального року ремонт буде закінчено і студенти зможуть заселятися.

Сергій Анатолійович Плешко, голова профорганізації студентів Київського національного університету технологій та дизайну, зазначив, що ремонт у повному розгарі. Але оскільки зараз триває вступна кампанія, то в деяких кімнатах проживають абітурієнти, які приїхали вступати до університету з різних куточків України.

У зв’язку з проведенням фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року з футболу незначну кількість гуртожитків вже відремонтовано, і скоро студенти зможуть там облаштуватися. Станіслав Григорович Цибін, голова профорганізації студентів НПУ імені М.П. Драгоманова, розповів, що ремонт житлових приміщень вже зроблений давно. Оскільки їхні гуртожитки приймали вболівальників Євро-2012. А тепер університет чекає на новий прилив студентів. «Зараз у наших гуртожитках проживають вступники зі своїми батьками. Всі абітурієнти, які вступлять на перший курс до нашого університету будуть забезпечені житлом. Проте, у зв’язку з тим, що у нас всього 1500 місць, то студентів 2-5 курсів заселять за рейтингом, який складає кожен факультет окремо. У першу чергу житлом буде забезпечена молодь, яка вчиться на відмінно, має зразкову поведінку та бере активну участь у житті університету», - повідомив Станіслав Цибін.

Зараз у гуртожитках тихо і спокійно, але як тільки закінчиться спекотне літо, майже у кожній кімнаті можна буде почути дзвінкий сміх і побачити сльози смутку. Адже багатьом важко покидати свою домівку, де все рідне і знайоме. Проте ті, хто відчув смак студентського життя, навпаки, прагне якнайшвидше побачити своїх друзів та розповісти про все, що з ними відбулося під час літніх канікул.

Прес-служба КМОППОіНУ