Щодо права працівників управлінь освіти – державних службовців на викладацьку діяльність в основний робочий час

Статтею 7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» встановлені обмеження для державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування щодо сумісництва та суміщенн?...
Статтею 7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» встановлені обмеження для державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності.
Так, відповідно до пункту 1 частини 1 статті 7 вищезазначеного Закону особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, забороняється займатися іншою оплачуваною діяльністю (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту), якщо інше не передбачено Конституцією або законами України.
Таким чином, працівники, які мають статус державного службовця, мають право суміщати державну службу з викладацькою роботою.
Жодних обмежень щодо часу виконання державними службовцями  викладацької роботи (в основний чи позаробочий час) ст.7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» не містить.
Відповідно до статті 12 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» голови, їх заступники, керівники структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій не можуть суміщати свою службову діяльність з іншою, в тому числі на громадських засадах, крім викладацької, наукової та творчої діяльності у позаробочий час.
Таким чином, голови,  їх  заступники, керівники структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій можуть суміщати свою службову діяльність з викладацькою у позаробочий час, а всі інші працівники мають право суміщати державну службу з викладацькою роботою як в позаробочий, так і в основний робочий час.
Юридична служба КМОППОіНУ